הלבנת שיניים המדריך המלא

הלבנת שיניים ואסטתיקת הפה יכול לשנות החיים שלך

רוצה להשאיר רושם חיובי על הסביבה? חייך במלוא הפה ! שדר לסביבה חמימות וביטחון עצמי ושיש על מי לסמוך ! וכל זה על ידי הלבנת שיניים.

הלבנת שיניים וחיוך לבן

אנשים חוששים לחייך בפה מלא עקב שיניים מוכתמות ו/או צהובות. שיטות הלבנת שיניים המודרניות משפרות פלאים ובצורה מיידית את מראה השיניים. מכיוון שזהו תהליך פשוט ומהיר חבל שתישארו לחייך בפה סגור. הבעיה האמיתית מתחילה כשניגשים לבחור מתוך היצע הטיפולים הרחב את הטיפול המתאים ביותר. אך אל דאגה, כאן אנו נכנסים לתמונה! בהמשך תמצאו הסבר על תהליך הלבנת השיניים והסבר קצר על כל הטכניקות השונות להלבנת שיניים וקישוריות להסבר מפורט יותר.

 

סידרתי את הרשימה כך שהטיפול הקצר ביותר בעל היעילות הנמוכה ביותר מופיע למעלה והטיפול הארוך ביותר בעל היעילות הגבוהה ביותר מופיע בתחתית הרשימה.

כיצד פועל הלבנת שיניים

בתהליך הלבנת השיניים משתמשים לרוב בצורות שונות של על תחמוצת כדי להלבין את השיניים, להסיר כתמים ולטפל בשינוי צבע ובדהייה של צבע השן הטבעי. כשהחומר הפעיל עובד מתאפשרת כניסה של חמצן לאמייל השן ופני השן מולבנות. תהליך זה מרענן את צבען הטבעי של השיניים מבלי להסיר ולפגוע במשטח השן.

הלבנת שיניים לפני וחרי

אחרי לפני

תהליך ההלבנה יכול להתבצע ע"י רופא שיניים מוסמך במרפאה או בנוחות רבה בבית המטופל. בואו נתבונן בשיטות ההלבנה השונות המופיעות בהמשך.

משחת שיניים מלבינה:

 הלבנת שיניים על ידי משחת שיניים מלבינה
משחת שיניים מלבינה  והלבנת שינייםמשחות שיניים מלבינות פועלות ע"י שימוש עדין ומתון בכימיקלים המשייפים מעט את פני השן ומסירים כתמים שטחיים. מכיוון שהמשחות מכילות גורמים הממרקים את השן, השיניים נקיות יותר ונראות לבנות יותר, אך משחות אלו בדרך כלל אינן עושות שימוש בטכניקת הלבנת שיניים בחמצן. לפני השימוש במשחות אלו הקפידו לבדוק שהן בעלות תו תקן.

רצועות הדבקה להלבנה:

רצועות להלבנת שיניים נוצרו כדי להחליף את השימוש בתמיסת הלבנת שיניים ביתית נוזלית וכדי להגן על הפה. נוח יותר להדביק את רצועת ההלבנה על השיניים מאשר להשתמש בתבניות בהם היו שמים את נוזל ההלבנה ומלבישים על השיניים. בדרך כלל השימוש ברצועות ההלבנה נעשה ע"י הדבקתם על השיניים פעמיים ביום לפרק זמן של כחצי שעה בכל פעם.
את רצועות ההלבנה ניתן להשיג בחנויות וגם לרכוש אצל רופא השיניים. שימו לב כי ריכוז החומר הפעיל גבוה יותר ברצועות אותן ניתן לרכוש אצל רופאי השיניים בלבד.

ג'ל מלבין בהשגחת רופא:

אחת משיטות הלבנת שיניים הפופולאריות ביותר. טיפול זה יקר יותר מהטיפולים האחרים אך המטופל/ת זוכה לטיפול מסור ולהשגחה צמודה של רופא שיניים מוסמך. כל מטופל/ת מקבל/ת תבנית שנעשתה במיוחד בשבילו/ה על פי מידת השיניים שלו/ה. בדרך זו מובטח מגע מקסימאלי של החומר הפעיל (הג'ל) בכל אזורי השן ותוצאה טובה יותר.הלבנת שיניים ביתית
הג'ל בו משתמשים בטיפול זה יעיל יותר מהג'ל על בסיס על תחמוצת המימן שנמצא בשימוש בשיטות הזולות יותר. תבנית השיניים האישית תוכל לשמש בעתיד בטיפול רענון אם וכאשר יידרש.

 

הלבנת שיניים הנעשית במרפאה:

שיטת הלבנה זו נעשית ע"י מריחה של ג'ל פעיל ישירות על השן ע"י רופא מוסמך במרפאה, שפעולתו מואצת ע"י שימוש בחום, אור מיוחד, לייזר או שילוב של שלושתם יחד. טיפול זה יארך כ- 30-60 דקות. פעמים נדרש יותר מביקור אחד במרפאה לצורך השלמת הטיפול אך התוצאות מושלמות! הלבנה בשיטה זו מניבה את התוצאות היפות ביותר בזמן הקצר ביותר, אז אם הנך עומד לפני אירוע חשוב בו אתה רוצה להיראות במיטבך כדאי לבחור בשיטה זו. אבל הסיכוי טוב  לרגושות זמנית וכאבים .הלבנת שיניים במרפאה על ידי הליזר

Be Sociable, Share!

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *