ביקור נעיםאנו דואגים לכך שביקורך בכסא רופא השיניים, יהיה נעים ונוח ככל שניתן. דאגה, סיוע וסביבה חברית וחמה הם חותם האיכות של ביקור במרפאה שלנו. פחד מטיפולי שיניים הוא תופעה נפוצה וברשותנו מגוון רחב של אמצעים שיעזרו לך להתגבר על החרדה.

רפואת שיניים פורצת דרךאנו מציעים את הטכנולוגיות המודרניות והמתקדמות ביותר בתחום רפואת השיניים, כמו גם רפואת שיניים "היי טק". הדמייה בתלת מימד, כתרים של מכונת "סרק" ושירותי מעבדה דיגיטליים במקום - לצורך שיקום הפה, הם רק חלק מהדוגמאות לכך.

רפואת שיניים אסתטיתבשיחזורים שלנו אנו מחקים את הצורה והגוון הטבעיים של שיניים ומעניקים לך בכך חיוך מקסים. אנחנו משתמשים בחומרים הטבעיים ביותר בעולם רפואת השיניים. והתוצאות של הטיפולים האסתטיים שלנו, מרהיבות.

נסיון רב שנים בטיפולד"ר גרינספן מעניק טיפולי שיניים למטופלים מאז שנת 1988. אלפי מטופלים בגילאים 3 עד 96, זכו לקבל מד"ר גרינספן, מגוון רחב של טיפולי שיניים. ד"ר גרינספן מעולם לא הפסיק ללמוד. הוא מקפיד לקחת כל הזמן קורסים והשתלמויות ולהתעדכן בכל מה שקורה בעולם רפואת השיניים.

אודות ד"ר ארי גרינספן - רופא שיניים ירושלמישירותי רפואת שיניים - יוצאים מן הכלל


ד"ר ארי גרינספן מעניק טיפולי שיניים למטופלים בירושלים מאש שנת 1988.הוא בוגר האוניברסיטה לרפואה ולרפואת שיניים בניו-ג'רזי, בארה"ב. הוא מעודכן בכל הנוגע לטכניקות החדשות ביותר, לטכנולוגיות המתקדמות ביותר ולחומרים החדשים ביותר, בעולם רפואת השיניים. במרפאתנו ניתן מענה כולל של שירותי רפואת שיניים. אנחנו מציעים לך סביבה חברית ותומכת, שלעתים קרובות שונה מאוד ממה שהורגלת לו עד כה מרופא השיניים שלך. הרגישו חופשיים לבקר באתר שלנו ולראות מה ד"ר גרינספן יכול להציע לכם ולעשות למענכם.


CONTACT US

רשימת השתלמויות: המרדף אחרי מצויינות.


D.r Greanspan has treated over

5000

Patients


Confluence Of Art And Science

  • Highest Quality Care
    • Finest Dental Materiels
      • Exceptionally Trained Staff

Continuing Education

50

Many Tens Of Hours A Year
Exceptional Friendly Service

Contact Us