ציפוי חרסינה לחיוך מושלם

ציפוי חרסינה – פורצלן, לחיוך מושלם

ציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה לשיניים, היא אחת הדרכים הקלות להעניק לכם חיוך מושלם. אנשים רבים נולדים עם שיניים בעלות גוונים לא אחידים ודהויים או עם שיניים בעלות צורות שונות, כך שאין התאמה בין שן לשן במבנה השיניים בפה. אחרים מפתחים במהלך השנים צבעים שונים לשיניים כתוצאה מעששת, או חוסר אחידות כתוצאה משברים. ציפויי חרסינה מאפשרים לנו להעניק לאותם אנשים, שיניים מושלמות תוך פרוצדורות פולשניות מינימאליות. מבחינה אסטטית ציפוי הפורצלן הוא בדרך כלל אחד הפתרונות הטובים ביותר.

ציפוי חרסינה– משנים חייו של אדם

גולדי – לפני


ציפוי חרסינה לפניציפוי חרסינה לפני

גולדי היא אשה צעירה, שעל אף שהחיוך שלה הטריד אותה מאוד, היא הזניחה את הטיפול בבעיה במשך שנים רבות. היא היתה מאוד נבוכה בגלל החיוך שלה, ולדבריה, לא חייכה באמת במשך שנים רבות. הסברתי לה שניתן, בשני מפגשים פשוטים, לתקן את המצב ולהעניק לה חיוך מושלם, תוך שימוש בציפוי חרסינה. כיום, היא גאה בחיוך שלה ואיננה מהססת לחייך. לדבריה, ציפוי הפורצלן שינה את חייה.

ציפוי פורצלן. גולדי – אחרי

ציפוי חרסינה אחרי ציפוי חרסינה אחרי

איך זה עובד

בתחילה אנו מסירים מעט מהשכבה החיצונית של השן (בדרך כלל – 0.5 עד 1 מ"מ). לאחר מכן אנו לוקחים הטבעה של השיניים – אותה אנו שולחים למעבדה. במעבדה מכינים צפוי חרסינה המתאים לשיניו ולפיו של הפציינט. אנו משתמשים בטכניקות ובעקרונות של עיצוב החיוך, הכוללים משתנים רבים, בהם – רוחב השיניים, גובהן, צורתן, צבע השיניים, זוויות מיקומן בפה והרווחים בין שן לשן. כשהתוצאה המתקבלת במעבדה מניחה את דעתנו, יוצרים יציקה של ציפוי הפורצלן. לציפוי הפורצלן תוחלת חיים ארוכה מאוד. יש לי מספר פציינטים שעברו אצלי את הטיפול עוד לפני למעלה מ- 20 שנה והציפוי עדיין מחזיק מעמד ללא כל בעיות.

 מתאר אסטטי של השיניים העליונות הקדמיות והמשתנים הרבים של החיוך המושלם

ציפוי חרסינה

 

תמונה של הפה של ברק

ברק התגורר בארה"ב, אך החליט לבוא הביתה לישראל ואלי, כדי למלא את הרווחים שבין שיניו. הוא ממש לא אהב את מראה הרווחים שבין שיניו. לאחר שבדקנו את שיניו וחיוכו, בהתאם לעקרונות ולטכניקות של עיצוב החיוך, החלטנו על דרך הטיפול המתאימה. החלטנו להאריך את שיניו הצדדיות על-ידי הגבהה קלה של קו החניכיים במקום. סבורני שניתן לראות את התוצאה הפנטסטית של הפרוצדורה שנקטנו, בתמונה למטה של ברק – אחרי.

ברק לפני – רווחים לא נעימים בין השיניים

רווחים ציפוי חרסינה לפני

 

תמונה של ברק אחרי

ציפוי חרסינה אחרי

אם אתם מעוניינים בחיוך מקסים – ציפוי חרסינה יכול להעניק לכם אותו.

 

 

Be Sociable, Share!

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *