חיוך ואסתטיקה

חיוך וקוסמטיקה דנטלית – כתרים ועיצוב חיוך

היום, באפשרות קוסמטיקה דנטלית, אפשר לשפר את מראה החיוך באופן דרמטי. תחום זה התקדם מאוד ב-30 שנים האחרונות, ודף זה ייתן מושג על כיצד אפשר לשפר את חיוך, וכיצד רופא שיניים מומחה יכול
חיוך לפנילעשות זאת.

ראו תמונה מצד שמאל: ישנה אישה יפה, אבל שיניה נהיו דהויות, מוכתמות, וסתימות ישנות נסדקו. החיוך שלה נאה.

עיצוב חיוך

רופא שיניים קוסמטיקאי יעריך מספר מאפיינים חוץ מצבע השיניים, כגון צורה ורוחב יחסי.

חיוך שמחאורך השן הינו קריטי, מכיוון שקיים קשר אסתטי ברור בין פרפורציה ראויה של הרוחב ואורך. לאנשים זקנים יש שיניים קצרות יותר, מרוב שימוש. אחת הדרכים המהירות ביותר לשפר חיוך זה להאריך את השיניים, וכך הן נראות "צעירות" יותר. אם נסתכל על התמונות שאחרי הטיפול הקוסמטי, נמצא תוצאות יפות מאוד. הצבע הינו טבעי ובהיר—זה לא צבע לבן פורצילין של הוליווד, שבכלל לא נראה טבעי ולא במקום. גם כן, השיניים נארכו, אך רק מעט כדי לאזן את החיוך.

חיוך אחרי

אם נסתכל קרוב על שיניים אלו, נמצא כתר שנראה מאוד טבעי. שימו לב שהשוליים, איזור הכתר חרסינה

בקו הלסת, נראה מאוד טבעי. החרסינה עוטפת את כל השן עד סופה, ואין קו שחור ומכוער שלפעמים רואים מכתרים שעשו בצורה עלובה. שכתרי חרסינה היום, אין כל כך צורך להשתמש בבסיס של מתכת המכהה את כתר ועושה אותו פחות אסטתית.

מבט מבפנים מראה שן שנראית מאוד טבעית, המתפקדת כמו שן אמיתית בכל מובן המילה. התמונות הללו משותפות ע"י ידידה, ומראות תוצאות מקסימות.

בנוסף לצבע, אנו צריכים להיסתכל על שקיפות הכתר. לשיניים טבעיות יש אופן של שקיפות המאפשרת לאור לעבור דרכן. להמון כתרים יש אטימות שגורם להם להיראות מלאכותי.

השורה התחתונה היא שאם אתם רוצים להיות מרוצים עם החיוך שלכם, אנחנו יכולים להציע לכם דרכים רבות שאיתם אפשר לשפר את החיוך. אנו נשמח לארך אתכם לבדיקת הפה.

 

קליק על הקשר כדי ללמוד יותר על

ציפוי חרסינה

הלבנת שיניים